ICARBON KİMYA ARGE MÜHENDİSLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

  • [protected email address]
İŞBİRLİĞİ YAPALIM
Lastik geri dönüşümü/atık yönetimi sektörlerinde yer alıyorsanız (veya katılmayı planlıyorsanız) ve varlıklarınızdan yararlanmak veya yeni bir gelir akışı oluşturmak istiyorsanız, Black Bear sizin için heyecan verici ortaklık fırsatları sunuyor.

Hakkımızda

bigg_logo

ICARBON, atık kauçukların katma değerli bir şekilde geri dönüştürülmesi için araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüten, TÜBİTAK BİGG 1512 TEKNOGİRİŞİM YATIRIM SERMAYESİ DESTEĞİ ile kurulmuş olan bir yüksek teknoloji firmasıdır.

Akademi ve endüstri geçmişine sahip bilim insanları ve sektör uzmanlarından oluşan güçlü bir ekibiz. 

Ekim 2020 yılında Bursa'da kurulan ICARBON, kullanılmayan atık kauçukları, toz/granül, devulkanize kauçuk, sıvı hidrokarbonlar ve karbon siyahı dahil olmak üzere faydalı ürünlere dönüştürerek, onları plastik ve kauçuk üretimi gibi süreçlerde yeniden kullanılabilir hale getiren bir kauçuk atık geri dönüşüm şirketidir. Kanıtlanmış teknolojimiz ve yenilikçi süreçlerimiz ile stratejik ortaklara ekonomik açıdan değer yaratan çözümler sunarken, kauçuk atıkları ile ilişkili olumsuz çevresel etkiyi azaltmayı amaçlıyoruz.

Ayrıca ICARBON, plastik ve kauçuk sektörü için yenilikçi ürün formülasyonlarının geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasında uzmanlaşmış bir şirkettir. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerini yürüttüğümüz merkez, ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yer almaktadır.

 
3WTURK CMS v8.3.1